שמי צאלה הילרוביץ ואני מאמינה גדולה בכוחו של שינוי!

בשנת 2007 סיימתי את לימודי התואר הראשון, במכללת "שנקר" - ארבע שנים שהיו מרתקות, מעצימות ומלאות יצירתיות, בהן נשמתי אופנה והכרתי מקרוב את ענף העיצוב בארץ ובעולם.

מאז ומתמיד התחברתי לעולם האופנה אך מעולם לא שיערתי עד כמה "החיידק" עמד לדבוק בי, עד שבשנת 2009 השתתפתי בקורס ייחודי בנושא "סטיילינג אישי" במכללת שנקר, על מנת להתמקצע בתחום חיזוי הטרנדים והאופנה ולהעשיר את השכלתי בתחום ההלבשה ברמה האישית. ככל שהתקדם הקורס, כך גברה בי התחושה כי זהו התחום בו אני רוצה לעסוק ורואה בו את ייעודי, והשאר כבר היסטוריה.

בתום לימודי הסטיילינג לנשים המשכתי לקורס נוסף המתמחה ב סטיילינג לגברים, וכשסיימתי את שניהם בהצלחה – התחלתי לעסוק בתחום. ראשית עבדתי כמלבישה לטלוויזיה (בתוכניות האח הגדול של "קשת") ובמקביל להלבשה, התחלתי לגבש ולצבור קהל לקוחות בסטיילינג אישי שזהו תחום ההתמחות שלי

כיום אני מלמדת בקורסי הסטיילינג השונים ב"שנקר": קורס סטיילינג אישי, סטיילינג לדתיות וסטיילינג לתיכוניסטים.

בנוסף לייעוץ סטיילינג, אני עוסקת בעיתונות אופנה, בעלת טור חודשי קבוע במגזין Go style של ידיעות אחרונות, וטור שבועי קבוע באתר הלייף סטייל של "הארץ" On life .מתוקף עיסוקי כעיתונאית אופנה, אני תמיד מעודכנת במגמות ובטרנדים ומשתמשת בידע הרב גם בעבודתי כסטייליסטית אישית.

כסטייליסטית וכאישה, אני מאמינה כי טעם טוב הוא בהחלט ערך נרכש וניתן ללמידה, המושפע קודם כל מההבנה והמודעות של כל אחת לסגנונה האישי - כפי שהגדירה זאת מצוין המעצבת האגדית קוקו שאנל:

"האופנה מתיישנת הסגנון - לעולם לא!"