גברים

דייט ראשון הוא אירוע מרגש בעל פוטנציאל להיות הצעד הראשון להתחלה של זוגיות ואהבה (אך עם זאת, אצל רובינו, מדובר באירוע מלחיץ שלא פעם גם עלול להסתיים באכזבה קלה). על כן, המינימום שתוכל לעשות בשביל עצמך יהיה להתלבש, להיראות ולהרגיש נהדר. ריכזתי עבורך מספר טיפים חשובים \ נקודות למחשבה, שיעזרו לך לגבש את ההופעה המוצלחת ביותר ולהרשים לחיוב את בת זוגך לדייט.

סגנון הדייט

העיקרון החשוב ביותר הוא להתאים את הלבוש לסוג הדייט. האווירה והסגנון מוכתבים בעיקר מהמיקום בו המפגש \ הדייט מתקיים. אם בחירת מיקום הדייט נלקחה על ידי בת הזוג ברר מראש – היכן אתם עומדים להיפגש והתאם את סגנון לבושך. אם מדובר בפגישה בבית קפה לבש סגנון – יחסית קל \ יומיומי (אין מקום לכפכפים ומכנסיים קצרים... אך בהחלט אין צורך בחולצות מכופתרות) אם מדובר בארוחת ערב במסעדה, ברר על קוד הלבוש המקובל במקום (ברוב המקרים לא יהיה קוד לבוש מאוד גבוה... אבל שווה לברר בכדי להימנע מטעויות) במקרה של דייט בבר או מועדון, אפשר להתלבש באופן מעט יותר משוחרר, אופנתי וצעיר. ככל שתדע יותר פרטים על מקום המפגש, יהיה לך קל יותר להתאים סגנון לבוש הולם.

השאר נאמן לעצמך

אם החלטת לרכוש פריטי לבוש חדשים לכבוד האירוע, זהו מעשה מבורך, אך שים לב, כי לעיתים המוכרנים בחנויות עלולים להיות משכנעים ומבלבלים מאוד ובסופו של יום אתה עלול למצוא את עצמך עם פרטי לבוש שממש לא מיצגים את אופייך (אבל מה לעשות... הם אלו המובילים את הקולקציה של אותו מותג). דייט ראשון אינו הזמן לאתגר את עצמך מבחינה אופנתית, וותר על הפריטים הנועזים בכדי שתוכל לחוש בנוח בזמן הדייט. לך על מראה קלאסי שייצג אותך באופן המחמיא ביותר והימנע מהדפסים בעלי אמירות מתוחכמות, לוגואים ומותגים מוקצנים, זה לא מרשים ולא אלגנטי.

עשה מאמץ

תשקיע בהופעה הולמת ומכובדת. גהץ את בגדיך במקרה הצורך, תשקיע בנעליים במצב טוב ומצוחצח ובאופן כללי, בחר בפרטי מכובדים יותר מאלו שאתה נוהג ללבוש בחיי היומיום. את נעלי הספורט, מכנסי הדגמ"ח, הג'ינסים הבלויים וחולצות הטי הישנות, השאר לבילוי ספורטיבי עם החבר'ה (אם בכלל). עשה מאמץ, זה שווה את זה ורוב הנשים ידעו להעריך אותך על כך.

ניקיון ואסתטיקה

אחד הדברים החשובים לנשים בבן זוגם לדייט, הוא ניחוח נעים, ניקיון ואסתטיקה בסיסית. תגיע לדייט כשאתה מסופר, מגולח ותן תשומת לב מיוחדת לכפות הידיים וניקיון הציפורניים. בעניין הבושם, הקפד על מינון מדויק כיוון שעודף ריח עלול ליצור את הפעולה ההפוכה. בבחירת צבע החולצה, התחשב בעובדה כי אתה עלול להזיע (בעיקר אם מדובר בדייט במקום צפוף) וישנם צבעים שכתמי זיעה עלולים לבלוט תחתם. בחר בצבעים בהירים וכך תמנע מאי נעימויות (צבע תכלת הוא גוון שמשדר תקשורת טובה וגם מחמיא לרוב גווני העור, לכן הוא מומלץ מאוד לפגישות ראשונות).

צמצם ציוד

כשאתה יוצא לדייט, באמת שאין צורך להצטייד ביותר מארנק. השתדל להימנע מעומס חפצים כמו פלאפון, צרור מפתחות, ארנק ושאר נספחים שימצאו את עצמם נזרקים ותופסים מקום מיותר על השולחן. את הנייד אפשר להשאיר ברכב כי זה באמת לא מנומס לדבר בדייט ראשון (אם אתה מעוניין לדעת מה השעה, הצטייד בשעון יד אלגנטי). בנוגע לתיקים, פאוצ'ים או כל דבר מסוג זה... אפשר לוותר על התענוג, התוצאה לא תצא סקסית במיוחד. ארנק ומפתחות הרכב בלבד יעניקו לך תחושה קלילה ומשוחררת.

דבר אחרון לסיום – חיוך רחב

אין דבר חזק וכובש יותר מחיוך וביטחון עצמי! אלו הם המרכיבים החשובים ביותר בהופעה מנצחת לדייט מוצלח.