סטיילינג מתחיל בהלבשה תחתונה!

ראשית, חשוב שתביני כי המחטבים של ימינו שונים כיום ולילה מהמחטבים שאת אולי זוכרת או מכירה מעברך. רוב המחטבים כיום מיוצרים מבדים אנטי אלרגנים, רכים ונעימים למגע, הסופחים את הלחות והזיעה ונוחים ללבישה במשך כל שעות היום ללא תחושת מחנק. לכן, תשכחי כל מה שחשבת שאת יודעת על מחטבים ותתחילי ליהנות מהיתרונות המסתתרים במחטב הנכון לך. בזכות האריגות המיוחדות של הבד וחיתוכי הלייזר, את יכולה לרכוש מחטב ללא תיפורים, שאינו משטח את הגוף בצורה אחידה בכל חלקי הגוף, עשוי במינונים שונים של חוזק על פי הקימורים השונים בגוף האישה וכך נותן את האפקט הנוח והמשוחרר (בניגוד למה שנהוג היה לייצר בעבר). מחטב טוב יכול להצר את היקפיך עד לכדי שתי מידות פחות, אך עיקר יתרונו בכך שהוא משנה את האופן בו הבגד מונח עליך ומעניק מראה מעוצב ומורם לגוף כולו.

לכל גיל ולכל מידה

כל אישה, גם אם היא לא מלאה במיוחד, בעיקר בגילאים הבוגרים יותר, חווה נפילה מסוימת של העור (כל אחת במקומות שונים ובזמן שונה) השפעת המחטב תעניק לך תחושת ביטחון ויציבות והיתרון הוא, כי את יכולה לבחור לעצמך מחטב על פי הצרכים האישיים שלך. בעזרת מחטב תוכלי להחליק ולאסוף את גופך מתחת לבגדים בצורה המחמיאה ביותר. מצורפת תמונה לפני \ אחרי

כיצד קונים מחטב? תהליכי הבדיקה לבחירה הנכונה:

  1. בחרי את סוג המחטב אשר ישרת את צרכיך בצורה ממוקדת, ספציפית לאזור אותו את מעוניינת להצר ולהחליק (רשימת סוגי המחטבים תופיע בהמשך).
  2. תמיד תמדדי. אף פעם אל תקני מחטב מבלי שמדדת ובדקת שהמידה נכונה לך והמחטב נוח, קל ואוורירי.
  3. התחילי במדידת מחטב שמידתו קטנה במידה אחת מהמידה הרגילה שלך ורק אם הוא לוחץ מדי, תעברי למידה גדולה יותר (לדוגמא, אם בדרך כלל את לובשת מידה L התחילי במדידת מחטב במידה M ) זכרי, לכל יצרן מידות וגזרות משלו.
  4. וודאי כי מדובר במחטב מבד נושם ואוורירי. המחטב צריך לשבת על גופך כמו עור שני לגוף ולא לחתוך ולהוציא עור ושומן בנקודות החיבור עם הגוף. מצורפת תמונה
  5. לאחר שלבשת את המחטב, שבי על כיסא ובדקי כי הוא לא מתגלגל כלפי מעלה באזור הרגל וכלפי מטה באזור הבטן. מצורפת תמונה
  6. עובי המחטב ישנם מגוון עוביים, בחרי במחטב שלא יהיה עבה מדי בשבילך בכדי שלא – יפגום בתחושת הנוחות שלך במשך היום.
  7. אל תתפשרי על הנוחות! כיום ניתן למצוא מגוון אינסופי של גזרות ובדים. לאחר שמדדת את המחטב הישארי איתו במשך מספר דקות בחנות, וודאי שהבד נושם, רך ונעים לך, כך תוכלי ליהנות ממנו ולהרוויח את תחושת הביטחון שהוא מעניק.

סוגי מחטבים

כאמור, תפקידו של מחטב הוא לאסוף את הגוף וליצור אשליה שתשנה את כל הנפילה של הבגד על גופך. עליך לבחור את סוג המחטב המתאים לך ביותר על פי האזור אותו את מעוניינת להצר. לכל סוג מחטב מטרה משלו, הבחירה תהייה תלויה בבגד אותו את מתכננת ללבוש מעל, או באזורים נקודתיים אותם תרצי להצר בגופך.