סטיילינג אישי לנשים

בראיון עבודה הרושם הראשוני הוא עניין קריטי והוא נקבע קודם כל על פי מה שתבחרי ללבוש. על כן, חשוב שתרגישי בנוח בבגדיך, אך במקביל תשדרי בטחון ועוצמה.

ראיון עבודה הוא פגישה עסקית לכל דבר ובאירועים מסוג זה, חשוב לשמור על איפוק בכל הנוגע לצבעים בוהקים, הדפסים או טקסטורות קיצוניות ולמקד את תשומת הלב במסר המקצועי אותו את מעוניינת להעביר. את היצירתיות והתעוזה של עולם האופנה (עליה לעולם לא כדאי לוותר) תשמרי לאירועים פחות רשמיים ולשעות הפנאי.

את ההופעה המאופקת כדאי "לתבל" בתכשיטי אופי קטנים שיעניקו לך נצנוץ קל, בדיוק במידה הנכונה, איפור טבעי ועדין וכמובן לא להגזים עם הבושם (זכרו שריח זה עניין של טעם... אז לא צריך לרסס את כל הבקבוק).

תמיד להקפיד על תיק במצב חדיש ומכובד שיכיל את כל המסמכים הרלוונטיים לראיון בצורה מסודרת ונוחה לשליפה. בעניין הנעליים אני אישית מעדיפה נעל בעלת עקב שכידוע משפיע על היציבה כולה, ופותח את הכתפיים לאחור. יציבה כזו תשדר בטחון ונוכחות, אך למי שאינה רגילה לדלג בקלילות על עקבים, לא ממש מומלץ להתחיל להתאמן בראיון העבודה, לכן, רצוי למצוא אופציה שיקית גם לחובבות השטוח.

הצעה לסטיילינג נכון לראיון עבודה:

בחרי במראה קלאסי קל עם טוויסט עכשווי שעדיין משקף את הלך הרוח האופנתי לעונה. מכנסי צמר מחויטים בשילוב חולצת משי רכה שמשדרת נשיות סקסית גם ללא מחשוף ואת הז'קט המחויט הקלאסי, החלפי בז'קט עור בגוון קאמל. גזרה נשית המדגישה את המותן בצורה הכי מחמיאה (שהוא גם פריט חובה לעונה הקרירה בלי שום קשר לראיון העבודה). מומלץ להיעזר בסטייליסטית אישית שתלווה אותך ביום הקניות.