צאלה הילרוביץ - ייעוץ סטיילינג, סטייליסטית, סטייליסטים, סטיילינג אישי, סטיילינג

עומדת מול ארון מלא בגדים ועדיין מרגישה שאין לך מה ללבוש?

פגישת ייעוץ אישי מתקיימת בביתך, בסמוך לארון הבגדים הפרטי שלך. במהלך הפגישה נכיר, נסדר וניצור שילובים מנצחים מתוך ארון הבגדים שלך. במקביל, ננפה בגדים שאינם תואמים ומחמיאים למבנה גופך, כל זאת באווירה אישית ונעימה.

יחד, נבנה מלתחה נכונה שתשרת אותך נאמנה לאורך זמן. לסיום, אנחה אותך לקניות השלמה, על מנת לשפר ולמקד את מלתחתך בהתאם למסקנות הייעוץ.

סטיילינג אישי – איך זה עובד ?

השלב הראשון בייעוץ סטיילינג הוא שיחה קצרה, בה אלמד להכיר את אורך חייך, סגנונך וצרכייך. תוכלי להעלות בעיות, קשיים ובקשות נקודתיות לגבי סגנון לבושך וציפיותיך מהייעוץ.

כל אישה מתאפיינת במבנה גוף מסוים שמתאר פרופורציות הנוצרות על פי חלוקת המשקל וריכוזו באזורים מסוימים בגוף וכך גם ב"נקודות תורפה" מוכרות, המזוהות עימו (כאלו שתמיד נעדיף להחביא תחת הבגדים).

השלב השני בייעוץ יהיה אבחון מבנה גופך ובהתאם הכוונה לפרטי הלבוש המחמיאים לך ביותר. תגלי כיצד ניתן ליצור שינוי אדיר במראה החיצוני אך ורק על ידי בחירה נכונה של גזרות וצבעוניות פרטי הלבוש – אלו שתואמים למבנה גופך

במהלך הייעוץ, תלמדי כיצד לטשטש אזורים מסוימים בגופך בצורה מדויקת מבלי שיבואו על חשבון ההזדמנות להציג ולהדגיש את יתרונותיך. תגלי את כוחה של הלבשה תחתונה נכונה ומחמיאה, נאבחן מהם הצבעים המחמיאים לך ביותר בהתאם לגוון עורך ושיערך. נתרגל שימוש באקססוריז ונייצר שילובים מנצחים מתוך המלתחה האישית שלך.

בשלב האחרון נכנס אל תוך ארון הבגדים ויחד, נבנה מלתחה יעילה ונוחה, מגוונת ומחמיאה, אשר תעזור לך להראות מצוין בקלות, בכל יום מחדש.